PHP Developer

Poznań, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - niezależnej agencji interaktywnej szukamy osoby na stanowisko PHP Developera.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój nowych aplikacji/serwisów WWW oraz projektowanie nowych rozwiązań w istniejących serwisach
  • Wycena i opiniowanie nowych rozwiązań
  • Dbanie o jakość kodu
  • Uczestniczenie w tworzeniu i utrzymaniu polityki jakości

Wymagania:

  • Około 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość PH 5/7
  • Znajomość frameworka Symfony (mile widziana)
  • Praktyczna znajomość HTML, CSS3, Javascript
  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL
  • Umiejętność tworzenia czytelnego, przejżystego kodu
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL

Oferujemy:

  • Stabilna praca w doświadczonym zespole developerskim
  • Różnorodność projektów, duże możliwości rozwoju
  • Benefity (opieka medyczna VIP, karta Multisport, bezpłatny angielski, owoce w biurze)
  • Możliwość uczestniczenia w różnych szkoleniach i konferencjach
  • Super towarzystwo i świetną atmosferę (piłkarzyki i playstation)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy