LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP Developer

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 004882
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce;
  • Tworzenie aplikacji rozszerzające możliwości sklepu;
  • Rozwój naszą platformę SaaS (PHP-FPM, NGINX, Gearman, Percona XtraDB Cluster, Ceph, Memcache).

Oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5.6, mile widziana znajomość PHP 7;
  • Doświadczenie w pracy na frameworku Zend 1;
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySql) oraz zasad ich projektowania;
  • Znajomość wzorców projektowych oraz umiejętność ich praktycznego wykorzystania;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet benefitów (Luxmed, Multisport);
  • Darmowe lekcje języka angielskiego;
  • Kuchnia zaopatrzona w darmową kawę i świeże owoce;
  • Chillout roomy;
  • Wyjścia integracyjne i konferencje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.