Opis stanowiska pracy

Marzy Ci się kiedyś rola managera gwiazdy albo asystenta wyjątkowej osoby, którą możesz wspierać w realizacji projektów i celów biznesowych. Zapraszamy do kontaktu i rozmów o szczegółach oferty, bo może dzięki tej pracy zrealizujesz te zamierzenia. Pracodawcą jest osoba coraz bardziej znana i rozpoznawalna w swojej dziedzinie, prowadząca swoje projekty i wydarzenia, ale zapraszana też jako ekspert lub gość.

Cele i zadania:

  • Zarządzanie kalendarzem pod kątem planowania udziału w projektach, obecności na różnego rodzaju spotkaniach, wydarzeniach.
  • Koordynacja projektów związanych z tworzeniem i wydawaniem kolejnych książek lub płyt oraz ich promocji.
  • Wsparcie organizacyjne w planowaniu podróży służbowych i obecności na wydarzeniach (potwierdzanie obecności, uzgadnianie szczegółów związanych z wystąpieniem, rezerwacja hotelu, planowanie i organizacja dojazdu).
  • Koordynacja działań i projektów o charakterze promocyjnym (m.in. aktualizacja lub zmiany strony internetowej, spotkania autorskie, organizowanie stoisk promujących książki i działalność firmy przy okazji eventów branżowych).
  • Angażowanie się i wspieranie w miarę potrzeby we wszelkich aktywnościach biznesowych.

Oczekiwania:

  • Profesjonalizm i dyplomacja; umiejętność dopasowania swojego zachowania, komunikacji i prezencji do sytuacji i okoliczności.
  • Wysoki poziom kompetencji intelektualnych i komunikacyjnych.
  • Zaangażowanie.
  • Talent do organizowania, koordynowania i porządkowania.
  • Zadaniowe podejście i samodzielność w pracy.
  • Konstruktywne podejście do rozwiązywania problemów; łatwość szukania rozwiązań i determinacja w osiąganiu celów.
  • Elastyczność we współpracy.
  • Dyspozycyjność do pracy zadaniowej – elastyczny czas pracy, ale w granicach rozsądku i ustalonych norm, w biurze, zdalnie albo w delegacji (okazjonalnie).
  • Mile widziana gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej i rozliczania pracy na zasadzie usługi B2B (faktura raz w miesiącu).
  • Atutem będzie dyspozycyjność do podjęcia pracy najpóźniej od marca 2019.
  • Prawo jazdy i praktyka w prowadzeniu samochodu.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę z wymagającym, ale uczciwym i inspirującym szefem.
  • Możliwości rozwoju.
  • Ciekawe zadania.
  • Elastyczny czas pracy i miejsce pracy w zależności od potrzeb (biuro, zdalnie).

Prezentacja firmy

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce