Opis stanowiska pracy

7-16-58004
Wynagrodzenie: 18000 - 20000 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów chcących zrobić kolejny krok w swojej karierze i objąć stanowisko People Development Managera dla zespołu Programistów Embedded C++.

Jeżeli jesteś kreatywną osobą, dla której rozwijanie kompetencji developerów brzmi jak wyzwanie to jest to stanowisko dla Ciebie!

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za:
- identyfikację potrzeb developerów i dbanie o ich ścieżkę kariery w organizacji (około 7 os.)
- regularne spotkania z pracownikami podczas których będziecie wspólnie ustalać cele rozwojowe
- wsparcie developerów w ich inicjatywach oraz pomysłach na rozwój organizacji
- rozmowy roczne

Wymagania:
Idealny Kandydat posiada doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania w technologiach wbudowanych, zarządzania zasobami ludzkimi oraz projektami w branży IT. Jest osobą otwartą na nowe wyzwania zawodowe i chciałaby się rozwijać w obszarze coachingu kariery zawodowej.

Ponadto posiada:
- doświadczenie w rozwoju oprogramowania w języku Embedded C/C++
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2
- bardzo dobra znajomość pracy w oparciu o Agile
- kreatywne, indywidulane podejście do pracy z zespołem

Korzyści:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o silnej pozycji na rynku
- duże możliwości rozwoju zawodowego m.in. poprzez programy szkoleniowe oraz ścisłą współpracę z zagranicznymi zespołami R&D firmy
- możliwość udziału w konferencjach
- elastyczne godziny pracy
- szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, spotkania integracyjne)

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca Internet / e-commerce