Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

People and Culture Manager

Miejsce pracy: Poznań
4-14-70087

Dla naszego Klienta, firmy producyjnej Duni Poland, poszukujemy Kandydatów na stanowisko People and Culture Manager.

Kandydat zatrudniony na tym stanowisku odpowiadać będzie za kształtowanie i realizację polityki personalnej zgodnie z celami biznesowymi firmy.

Zakres obowiązków:
- Tworzenie, nadzór i realizacja polityki personalnej oraz strategii P&C w firmie
- Wyznaczanie nowych kierunków w obszarze P&C w celu efektywnego wykorzystania zasobów ludzkich
- Wspieranie Zarządu i Kadry Menedżerskiej w fabryce w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz doradztwo w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących pracowników firmy oraz procesów P&C
- Budowanie i utrzymanie pozytywnej i efektywnej relacji z biznesem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
- Wkład w kształtowanie kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu i partnerstwie
- Aktywny udział w pracach zespołu zarządzającego realizującego strategię firmy
- Współpraca z globalnym zespołem People&Culture
- Tworzenie i realizacja planów w zakresie szkoleń, rozwoju i rekrutacji
- Zarządzanie polityką wynagrodzeń
- Koordynowanie pracy lokalnego zespołu P&C
- Podnoszenie efektywności struktur organizacyjnych poprzez ich analizę i informację zwrotną oraz inicjowanie zmian w tym zakresie
- Raportowanie na potrzeby Spółki, Zarządu i globalnego Działu People&Culture

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. ZZL, prawo)
- Minimum 5 letnie doświadczanie w obszarze HR (mile widziane w firmie produkcyjnej)
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym i produkcyjnym
- Wiedza poparta doświadczeniem z obszaru HR i stosowanych narzędzi (w tym z zakresu rekrutacji, ocen pracowniczych, szkoleń, tworzenia planów sukcesji, ścieżek karier, systemów motywacyjnych, wyceny stanowisk, etc.)
- Wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne
- Samodzielność, asertywność, zaangażowanie w pracę oraz zdolność do wdrażania zmian i dynamizm w działaniu
- Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy
- Nastawienie na wdrażanie optymalizacji procesów w zakresie P&C

Korzyści:
Twój przyszły Pracodawca zadba o Ciebie oferując atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z bogatym pakietem socjalnym, możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach i tworzenia nowoczesnych rozwiązań i procedur HR, wysokie standardy pracy oraz międzynarodowe środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu.

Zapraszamy - im szybciej otrzymamy Twoją aplikację, tym szybciej będziemy mogli skontaktować się z Tobą w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej!