Oferta wyróżniona

Pełnomocnik ds. Audytu i Kontroli Wewnętrznej - rekrutacja online

Gliwice, śląskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pełnomocnik ds. Audytu i Kontroli WewnętrznejMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Planowanie i realizacja audytów wewnętrznych zgodnie z wymogami prawa oraz potrzebami spółki
  • Przygotowanie raportów z audytów wraz z wnioskami i rekomendacjami
  • Kontrola gospodarki finansowej, w tym procesów gromadzenia i rozdysponowania środków oraz gospodarowania mieniem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 10 lat doświadczenia w przeprowadzaniu audytów
  • Posiadanie przynajmniej jednego z certyfikatów lub zdanego egzaminu: Certified Internal Auditor, CGAP, Inspektor Kontroli Skarbowej, Inspektor NIK

Nasz klient oferuje zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa