Pakowacz

Wólka Kosowska, Radom, Tarczyn, Grójec, Białobrzegi, mazowieckie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Stefanowo k. Wólki Kosowskiej
Lekka praca, wyższe stawki + bezpłatny dojazd

Oferujemy:

  • Zorganizowany, bezpłatny transport do miejsca pracy (Radom, Białobrzegi, Jedlińsk, Grójec, Tarczyn)
  • Praca w systemie 3-zmianowym, lub 4-brygadowym - Ty wybierasz, w którym systemie chcesz pracować
  • Stawka 19 zł brutto/h + dodatek 25% za dyspozycyjność w weekend
  • Dostęp do napojów ciepłych i zimnych
  • Benefity Manpower (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

  • Pakowanie przypraw
  • Sprawdzanie dat przydatności do spożycia
  • Dbanie o jakość produktów

Zainteresowany? Napisz SMS ’Przyprawy’ pod numer 696 016 687.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji