Opis stanowiska pracy

Opis pracy:

Podejmij się realizacji zlecenia dla firmy, która ponad 20 lat z powodzeniem działa na rynku materiałów budowlanych. Produkuje głównie pokrycia dachowe takie jak blachodachówka modułowa, blacha na rąbek stojący czy blacha trapezowa.

W ramach tej pracy zajmować się będziesz pakowaniem oraz przenoszeniem arkuszy blachy. W tej pracy nie będziesz nosić ciężkich elementów.

Grafik:

  • dni robocze: od poniedziałku do soboty, po 8 godzin dziennie z możliwością pracy w nadgodzinach.
Oferujemy:

Umowę zlecenia z zupełnym brakiem okresu próbnego.
Zleceniodawca zapewnia zakwaterowanie blisko zakładu pracy w pokojach 2-3 osobowych z dostępem do kuchni i łazienki.

Stawka:

  • 17,38 zł/h brutto (13,00 zł/h netto),
  • w miesiącu od 3340,00 zł/mies. brutto (2500 zł/mies. netto).

Podejmując z nami pracę zyskujesz:

  • opiekę rekruterów i logistyków na etapie procesu rekrutacji,
  • możliwość zdobycia stałego zatrudnienia,
  • możliwość negocjacji stawki ze Zleceniodawcą w Twoim imieniu,
  • brak opłat w trakcie procesu rekrutacji.

Wymagania

Wymagania:

  • odpowiedzialność.
  • sprawność fizyczna,
  • chęci do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe.

Pomożemy Ci podjąć pracę: zupełnie za darmo tzn bez opłat, nie potrącamy też nic z Twojego... wynagrodzenia. Negocjacja wynagrodzenia, warunków umowy praz przedstawienie Twojej osoby Twojemu przyszłemu pracodawcy są w 100% bezpłatne.

Nie wierzysz? Nie musisz, ale powinieneś sprawdzić jak to działa

1. Wybierz ofertę z dostępnych na naszej stronie www i aplikuj lub po prostu aplikuj.
ps. działamy sprawniej, gdy prześlesz nam CV (krok 3 formularza),
2. odbierz od nas telefon,
3. omów z rekruterem swoje kwalifikacje, doświadczenie i oczekiwania,
4. pozwól naszemu rekruterowi działać.

Możesz także na własną rękę szukać pracy i w każdym momencie, dać nam znać o swojej rezygnacji z naszej pomocy.

Nie przedłużamy już... sprawdź nasze oferty
i sprawdź co ciekawego przygotowaliśmy dla Ciebie.

- negocjujemy warunki pracy dla Ciebie,
- oferujemy TYLKO legalną pracę,
- możemy szukać dla Ciebie pracy, jeżeli oferta nie spełnia Twoich oczekiwań,
- nie pobieramy od Ciebie ŻADNYCH opłat, ani przed ani po zatrudnieniu,
- oferujemy także zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,
- możesz przebierać w ofertach na: time2work.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
17,00 zł - 17,38 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
w miesiącu od 3340,00 zł/mies. brutto
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji