Opis stanowiska pracy

ESTYL.pl dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetyków profesjonalnych i ekskluzywnych w ofercie. Nasza specjalizacja to pielęgnacja włosów, ciała i szybka dostawa. ESTYL.pl dla pracowników to niespotykana atmosfera i kultura pracy. Nasz dynamiczny rozwój jest oparty o uśmiech i rozwój kompetencji całego zespołu. ESTYL.pl udostępnia swoją ofertę przez sklep internetowy i punkty stacjonarne.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ / MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Warszawa, Rybie-Raszyn
Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:
Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
Pakowanie zamówień,
Przygotowanie zamówień do wysyłki,
Sprawdzanie towaru i jego liczenie
Rozładunek/załadunek towaru

Wymagania

Oczekujemy:
Sumienność i obowiązkowość,
Dostępności w pełnym wymiarze czasu pracy,
Dokładności i skrupulatności,
Doświadczenie w podobnej pracy - mile widziane,

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie,
Pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku po 8h, nadgodziny dla chętnych,
Umowę zlecenie,
Stawkę godzinową 13,00 zł netto (na rękę),
Stawkę za nadgodziny 19,50 zł netto (na rękę),
Dofinansowanie do karty multisport,
Możliwość rozwoju - firma jest w fazie dynamicznego rozwoju, otwieramy drogi na poszerzanie wiedzy i możliwości awansu,
Możliwość zakupu produktów w bardzo przystępnych cenach,
Uzupełnienie poziomu energii za pomocą aromatycznej kawy i świeżych owoców,
Udział w imprezach integracyjnych,

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres e-mail, w tytule wpisując "Pakowacz / Magazynier”.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Prezentacja firmy

ESTYL dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetykó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie