Adecco Poland Sp. z o.o.

Pakowacz/-ka

Work place: Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Żyrardów, Błonie
Who we are?
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2016, work through Adecco Poland found more than 63 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).

Zakres obowiązków:

  • Składanie i właściwe etykietowanie kartonów
  • Pakowanie torebek z wyrobem gotowym do kartonów
  • Kontrola pakowanych torebek zgodnie z obowiązującymi procedurami i eliminacją wadliwych torebek.
  • Udział w przejściach smakowych zgodnie z planem produkcji (czyszczenie wag, usuwanie pozostałości produktu, itp.)
  • Udział w myciu i czyszczeniu linii oraz przydzielonych obszarów na terenie całej produkcji

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Chęci do pracy

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stały dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym
  • Bardzo atrakcyjny dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna (dla siebie i rodziny), ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • Uczestnictwo w konkursach i losowaniach darmowych biletów np.: na mecze piłkarskie
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Numer referencyjny: PAK/2017/GRM
INTERESTED IN OUR OFFER? APPLY!
Please apply via the Apply button on the right side of this job offer.