Pakowacz - 1 zmiana - lekka praca - nowy projekt – nowe uruchomienie!

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić:

  • Pakować asortyment - lekkie elementy stanowiące część wyposażenia wnętrz obiektów mieszkalnych, biurowych
  • Udzielać wsparcia na terenie hali produkcyjnej

Czego oczekujemy ?

  • Chęci do nauki i doskonalenia się
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania

Co oferuje nasz klient:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Teoretyczne i praktyczne przeszkolenie
  • Pracę na terenie nowej hali
  • Interesującą pracę w przyjaznym otoczeniu
  • Udział w nowym projekcie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie między innymi: za obecność, wakacyjna, świąteczna
  • Pakiet benefitów pracowniczych: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w systemie 1 zmianowym do końca 2019 roku, docelowo w 2020 roku może pojawić się praca w systemie 2 lub 3 zmianowym

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: PW/07/2019/BSB

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji