Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków będzie należało:

-sprzątanie pokoi oraz części wspólnych hotelu

Oczekujemy:

-motywacji i chęci do pracy

-dyspozycyjności

-znajomość języka angielskiego i francuskiego mile widziana

Oferujemy:

-stawkę 10,15 euro/brutto za godzinę pracy

-możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach

-pracę w 4 gwiazdkowym Hotelu

-darmowe zakwaterowanie

-wyżywienie

-dodatkowe ubezpieczenie HESTIA

-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-opiekę biura przez czas trwania kontraktu

-możliwość długiej współpracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka