Oferta wyróżniona

OSOBA DO SPRZĄTANIA

Jawczyce, k., Warszawa, mazowieckie

Ochrona Juwentus

Opis stanowiska pracy

W ofercie:

  • realizacja usług porządkowych na terenie zakładu produkcyjnego w JAWCZYCACH

Dojazd autobusem 713

Oczekiwania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych działań

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • stawka 14 zł netto/h

Zapraszamy wszystkich chętnych również Panie

Firma zajmuje się ochroną mienia. Poszukujemy pracowników ochrony jak i biurowych w... Warszawie oraz oddziałach w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Zakopanem.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne , Praca Praca fizyczna