Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

OPIEKUNKA-OPIEKUN SENIORKI - MONACHIUM - 1200 +Premia 400 Euro

Siedlce, Radom, mazowieckie

ABC Work Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla firmy partnerskiej Aktivmed24 poszukujemy Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec.

Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!

Miejscowość: Monachium

Zlecenie: Opieka nad Panią w wieku 83 lat, 58 kg wagi i 155 cm wzrostu.

Podopieczna porusza się za pomoca rollatora. Cierpi na demencję, co objawia się zapominaniem się. Pani nosi pieluchomajtki. Może budzić się raz w nocy.

Dwa razy w tygodniu przychodzi pflegedienst do mycia i ustalania podawania leków.

Potrzebuje pomocy przy prowadzeniu domu: praniu, sprzątaniu, gotowaniu, zakupach, zmianie pieluchomajtek, utrzymaniu higieny ciała.

W domu mieszka również mąż, który nie wymaga opieki. Prowadzenie domu dla dwóch osób.

Mieszka w 130 metrowym domu z ogrodem, dla opiekunki jest osobny pokój i łazienka oraz dostęp do internetu.

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki w euro
  • jedną czytelną umowę
  • ZUS od średniej krajowej
  • dodatkowo premia świąteczna do 400 Euro brutto
  • 2 godziny czasu wolnego w ciągu dnia
  • całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego
  • wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech
  • możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracy

Wymagamy:

  • minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem)
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora
  • mile widziane prawo jazdy

Prezentacja firmy

O nas

ABC Work to firma rodzinna, która z sukcesem działa na rynku związanym z... rekrutacją od 2010 roku.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Przede wszystkim dlatego, że rzetelne wywiązywanie się z zobowiązań to nasz priorytet.
Nasz zespół tworzy grono odpowiednio wykształconych, kreatywnych oraz naładowanych pozytywną energią osób, dzięki którym możemy nieustannie się rozwijać oraz otwierać na coraz to nowe rynki pracy.
Przekonaliśmy się i wiemy, że najważniejsze jest to, by jak najlepiej reprezentować naszych klientów. Dlatego nikt, kto podejmuje współpracę z ABC Work nie jest dla nas anonimowy.
Dzięki naszej pomocy, pracę w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii czy też w Finlandii znajdują co roku setki osób. To nasze zaangażowanie w wytrwałe wypełnianie swoich obowiązków przyczynia się do coraz bardziej poszerzającego się grona zadowolonych pracowników. Działamy po to, aby pomóc w realizacji zawodowych oraz finansowych celów, które do tej pory były niemożliwe do zrealizowania.
Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty pracy i najlepszych kandydatów do pracy. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu, poprzez pierwszy, aż po ostatni dzień pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna , Praca Uroda / Pielęgnacja , Praca Inne