Opiekun Osób Starszych -Niemieckie Domy Opieki od 2200 EUR netto/m-c + Opłacony Pensjonat .

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  DLA OPIEKUNEK  i  OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH.
NIEMIECKIE DOMY SENIORA - NIEMIECKIE DOMY OPIEKI.

NIEMIECKI PRACODAWCA  -  NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE - DLA PRACOWNIKÓW NOCLEG BEZPŁATNY.

Poszukujemy PFLEGE do Niemieckich Domów Opieki - ALTENHEIM.
ZATRUDNIENIE  od  Czerwiec , Lipiec i w Kolejnych m-cach  2023.

PRACODAWCA NIEMIECKA  AGENCJA PRACY. ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWE O PRACE.

STAWKA  16,00  euro brutto / godz.   +  DIETA  24,00  euro netto za każdy przepracowany Dzień.
Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie - Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.

WYNAGRODZENIE

Gwarantowane od  2300 EURO netto / m-c  za   zapewnione  w Umowie Pracy  151,67  godzin/m-c.

Możliwość  Pracy w Nadgodzinach do 220 godzin / m-c.

PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM
DODATEK ZA PRACE  NA 2 i  3 ZMIANE i w DNI SWIĄTECZNE  =  25%  50%  100%

Pracownicy dojeżdżający  do Pracy własnym Autem

otrzymują zwrot kosztów dojazdów  do Pracy tzw.  kilometrówkę od 1 km  = 0,30 euro cent.

Koszty Podróży z Polski do Niemiec opłaca Pracodawca.

ZAKWATEROWANIE ORGANIZUJE  I  OPŁACA PRACODAWCA.

Od pierwszego Dnia Pracy odprowadzane Składki Emerytalno-Rentowe.

Wymagania

Doświadczenie w Opiece min. 1 ROK   w Niemieckich , Polskich  Domach Opieki.

lub  u Prywatnych Rodzin 24 PFLEGE.

Znajomość niemieckiego komunikatywnie w Rozmowie Rekrutacyjnej -  Poziom A2.

WARUNEK Zatrudniamy  Pracowników do 63 lat.

Ubranie Ochronne + Obuwie Ochronne organizuje Pracodawca.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie prosimy o Przesłanie CV.

 Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

ZADANIA

OPIEKA PACJENTÓW ZGODNIE Z ZALECENIEM LEKARZY i PIELENIAREK.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Medycyna / Służba zdrowia