Orpea Polska Sp. z o.o.
Orpea Polska Sp. z o.o. Orpea Polska Sp. z o.o. Orpea Polska Sp. z o.o.
ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA REzydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA Kliniki). Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu. Opiekujemy się seniorami, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki. Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA, obecnej w branży od 1989 r.

Do pracy w Domu opieki KONSTANCJA poszukujemy osób na stanowisko:

OPIEKUN / OPIEKUNKA

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna, Bielawa

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

  • szkolenie wprowadzające dla kandydatów i kandydatek, którzy nie posiadają doświadczenia w pracy z Pacjentem
  • stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, terminową wypłatę wynagrodzenia
  • dofinansowanie nauki (studia, kursy zawodowe)
  • liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie) - dla osób, które chcą się związać z nami na dłużej
  • miłą atmosferę i wzajemną pomoc w Zespole
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Twoje zadania:

  • wspieranie Pacjentów w ich codziennych potrzebach i działaniach
  • pomoc przy czynnościach higienicznych i przy ubieraniu się
  • karmienie/ pomoc przy spożywaniu posiłków i dopajanie Pacjentów między posiłkami
  • pomoc w poruszaniu się Pacjentom niepełnosprawnym
  • współpraca z personelem medycznym, zgłaszanie niepokojących zmian w zachowaniu i stanie zdrowia Pacjentów
  • dbanie o utrzymanie wysokich standardów odpowiedniego traktowania Pacjentów

Jesteś dla nas dobrym kandydatem jeśli:

  • w swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby Pacjentów
  • czerpiesz radość płynącą z pomagania innym
  • potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety
  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę
  • lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi
  • masz gotowość do pracy w różnych godzinach, w tym również w weekendy
  • posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowisku, nie jest to jednak warunek konieczny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.