Opiekun medyczny Niemcy

EastGate Recruitment

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent Opieki Zdrowotnej  w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje w Niemczech)

wynagrodzenie: 2300-2800 Euro netto miesięcznie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

klient zapewnia zwrot kosztów za podróż i bezpłatne zakwaterowanie

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy

W temacie prosimy wpisać "Opiekun Medyczny Niemcy"

Wymagania

 - zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece Live in lub w domach pomocy społecznej

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia