Opiekun Medyczny 15.50 € brutto / godz. + Dieta 14 € netto / Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  DLA OPIEKUNEK i OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - NIEMCY - ALTENHEIM.
PRACODAWCA  OPŁACA  KOSZTY PODRÓZY + KOSZTY ZAKWATEROWANIA.

Zatrudnienie od  Maj  , Czerwiec   i  w  kolejnych m-cach  2024.
Lokalizacja  Pracy   Berlin , Kiel ,  Dorndorf ,  Lubeck.

OFERUJEMY
STAWKA  15.50 euro brutto / godz. + Dieta 14  euro netto / Dzień Pracy.
Dodatki Zmianowe   25 %  Zmiana Nocna  + Sobota ,    50 % Niedziela   ,  100 % Dni   Świąteczne.

Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace na czas nieokreślony  na stałe.
Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie - Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe z Łazienką.

Pełny  Pakiet Ubezpieczeń  Zdrowotne, Emerytalne, Opiekuńcze od utraty Pracy.
Możliwość pracy w nadgodzinach +  30 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu Roku.

 PROFIL KANDYDATA
Wykszałcenie  Medyczne  bedzie  dodatkowym Atutem  , ale nie jest to Wymóg Konieczny.
Znajomość  jęz. niemieckiego komunikatywnie w Rozmowie.
Doświadczenie w Niemieckich Domach Opieki , Szpitalach ( min. 2 m-ce).

Koszty Podrózy  do Niemiec opłaca Pracodawca.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie prosimy o
przesyłanie  aktualnych CV  w wersji polskiej lub niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi