Opiekun klienta z językiem angielskim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1165722

Dla międzynarodowej korporacji poszukujemy osoby, która posługuje się swobodnie językiem angielskim oraz nie ma trudności w nawiązywaniu kontaktów  i budowaniu relacji z klientem.

Do głównych obowiązków należą: kompleksowa opieka klienta brytyjskiego - kontakt telefoniczny oraz mailowy, budowanie długotrwałych relacji z klientem.

Firma oferuje 100% szkoleń - stąd też nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Poszukujemy osób, które nie boją się nowych wyzwań, chcą poszerzać swoje horyzonty oraz nabyć cennego doświadczenia.
 Wymagany poziom języka angielskiego -  min. C1.

Firma swoim pracownikom gwarantuje konkurencyjny pakiet benefitów, stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli ta oferta wydaje się dla Ciebie interesująca to skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Zapraszamy do aplikowania.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy