Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na pełny etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty system premiowy!
Wolne weekendy!
• Pakiet Manpower Premium
Bezpłatny dojazd z Płońsk, Siedlin, Szczytnik, Przyborowice, Załusk, Kroczewo, Zakroczym

Wymagamy od Ciebie doświadczenia na podobnym stanowisku.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

• Ustawienie programów wycinania
• Wycinanie detali blaszanych na maszynach
• Zamontowanie odpowiednich narzędzi w maszynie
Jeśli pracowałeś już jako operator to nie będzie nic skomplikowanego!

Miejsce pracy: Palmiry

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji