Opis stanowiska pracy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów produkujących materiały ogniotrwałe, osób na stanowisko:
OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MATERIAŁÓW OGNIOTRWAŁYCH

Miejsce pracy: Kraków (Kombinat)
Praca w systemie 4 brygadowym
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie, dobrane indywidualnie do kompetencji,
- dofinansowanie do posiłków,
- bogaty pakiet socjalny np. „wczasy pod gruszą”,
- dofinansowanie do karty Multisport,
- możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień,
- grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
Zakres obowiązków :
• obsługa prasy, formowanie wyrobów,
• ręczne odbieranie wyrobów z prasy i ustawianie ich na wózkach suszarnianych,
• przetaczanie wózków suszarnianych i przewożenie ich przesuwnicą,
• ustawianie wyrobów z wózków suszarnianych na wozy piecowe,
• rozładunek wyrobów z wózków suszarnianych i układanie ich na palety,
• pakowanie wyrobów - taśmowanie, owijanie, foliowanie, zgrzewanie i metkowanie palet,
• transport masy formierskiej do zbiorników pras,
• transport części urządzeń przy remontach urządzeń, przy wymianach form na prasach,
• obsługa młynów rurowych kulowych oraz obsługa zasobników surowców i mieliw,
• obsługa wózka widłowego, przewożenie ładunków, rozładunek/załadunek samochodów.

Wymagania

Wymagania stawiane wobec Kandydatów:
- predyspozycje do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej
- mile widziana obsługa wózka widłowego
- gotowość do pracy zmianowej
- duża motywacja do podjęcia pracy
- punktualność, rzetelność, odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – Arcel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji