Opis stanowiska pracy

• Obsługa maszyny - zgrzewarki do produkcji opakowań foliowych na podstawie zleceń produkcyjnych, zgodnie z ustalonymi terminami i jakością;
• Dokonywanie nastaw maszyn na podstawie kart technologicznych;
• Usuwanie drobnych awarii;
• Pakowanie wyrobów i przygotowanie ich do wysyłki;
• Współpraca z innymi pracownikami firmy, udzielanie informacji dotyczących bieżących zadań i etapów ich realizacji;
• Dbanie o odpowiedni stan maszyny i jej gotowość do pracy;
• Utrzymanie w porządku i czystości stanowiska pracy.
Praca w systemie zmianowym, po 8 godzin.

Wymagania

- Praca dla kobiet
• Chęć i gotowość do pracy;
• Precyzja w działaniu;

Prezentacja firmy

Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis