Operator Wytwórni Mas Bitumicznych

Budimex SA

Szczecin, zachodniopomorskie

Budimex SA

U nas znajdziesz:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Umowe o pracę
  • Darmowy obiad
  • Premię za polecenie
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Kartę sportową
  • System my benefit

Twoje przyszłe zadania:

  • Obsługa Wytwórni Mas Bitumicznych;
  • Produkcja mma, konserwacja, przeglądy, bieżące naprawy, remonty, montaż i demontaż wytwórni;
  • Obsługa i konserwacja instalacji elektrycznych wytwórni;
  • Prowadzenie dokumentacji wytwórni.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Posiadasz uprawnienia na zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych;
  • Masz już kilkuletnie doświadczenie przy produkcji mas bitumicznych;
  • Posiadasz świadectwo kwalifikacyjne G1 do 1kV do eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych (mile widziane)
  • Szukamy właśnie Ciebie!
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex SA Budimex SA