ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wtryskarki

Miejsce pracy: Błonie

Oferujemy:

  • Pracę stałą w dniach: pon.-pt.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury Klienta
  • Miejsce pracy: Błonie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na wtryskarkach - min. rok
  • Znajomość procesów obsługi maszyn z branży tworzyw sztucznych
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • Sumienność

Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Uzupełnianie materiału we wtryskarkach
  • Przygotowywanie maszyn, form i narzędzi zgodnie z ustalonym planem produkcji
  • Prace manualne z obsługi linii produkcyjnej
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy