Operator wózka widłowego

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wynagrodzenie: 4030 zł brutto + 300 zł netto

Oferta:

  • Umowa o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury firmy po 3 miesiącach
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Praca od pon.-pt. na 3 zmiany
  • Stawka: podstawa + premia + ekwiwalent za obiady 15 zł/ dzień
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym karta Multisport, Medicover

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków zawodowych
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - mile widziana

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Magazynowanie, dostarczanie oraz odbieranie towarów z produkcji
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki
  • Pomocnicze prace magazynowe
  • Załadunki/ rozładunki

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji