Operator Wózka Widłowego

OTTO Work Force

Mszczonów, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Mszczonów

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

Zakres obowiązków:
• Obsługa wózka widłowego;
• Realizacja składanych zamówień;
• Utrzymanie porządku w miejscu pracy;

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
• Atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość otrzymania premii uznaniowej;
• System pracy zmianowy;
• Opiekę Konsultanta przez cały okres zatrudnienia;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
• Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta Multisport);
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Wymagania:
• Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym potwierdzone przez UDT;
• Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
• Doświadczenie - mile widziane;
• Umiejętności pracy w zespole;
• Uczciwość i rzetelność;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.