Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • doświadczenia w pracy z użyciem skanera lub obsłudze wózka jezdniowego
  • punktualność i dbałość o jakość wykonywanej pracy

To oferujemy

  • wynagrodzenie: podstawowa stawka godzinowa 28,60 zł + premia wskaźnikowa do 800 zł brutto miesięcznie + premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • umowę o pracę tymczasową (24 dni płatnego urlopu w ciągu roku) z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez B/S/H/ po 3-6 miesiącach
  • doskonalenie kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia
  • dogodną lokalizację fabryki: dobrze skomunikowana część Wrocławia, duży parking dla zmotoryzowanych
  • bezpłatne dojazdy dla pracowników z kierunków: Trzebnica, Milicz i okoliczne
  • przyjazną atmosferę pracy i system poleceń pracowniczych (700 zł brutto za polecenie pracownika)
  • dbałość o samopoczucie pracowników i bezpłatne wsparcie: psychologiczne, prawne i porady finansowe (program EAP) dla pracowników i ich rodzin
  • dofinansowanie opieki medycznej w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w PZU

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy