Operator Wózka Widłowego

Randstad

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz spróbować swoich sił w firmie z tradycjami a zarazem w nowoczesnym otoczeniu maszyn?

Szukamy operatorów wózka widłowego w Krakowie!

ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI ‘’PRACA” NA NUMER

697-700-184 A MY ODDZWONIMY!

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy,
  • szybki proces rekrutacyjny!
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • opiekę konsultanta na terenie zakładu,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej i możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • 100% terminowość wypłaty wynagrodzenia ,
  • stołówkę na terenie zakładu produkcyjnego plus 50% DOFINANSOWANIA do posiłków,
  • pakiet Benefitów Randstad+ (prywatną opiekę medyczną Medicover, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji i kin, kartę sportową OK System ).

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego,
  • obsługa skanera,
  • dostarczenie półproduktów do maszyn oraz odbiór gotowego wyrobu,
  • rozładunki i załadunki towarów,
  • dokonywanie przeładunku towarów,
  • składowanie towarów w magazynie zgodnie z ustalonym porządkiem,
  • prace magazynowe

Oczekujemy:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • doświadczenie na w/w stanowisku- mile widziane!
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym.

Nie czekaj! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prześlij CV lub zadzwoń na numer: 697-800-987

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Prezentacja firmy

Randstad Polska

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie