ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Numer ref. OWW/063/AJĘ

Zadania

  • Obsługa wózka widłowego niskiego i wysokiego składowania
  • Lokowanie towarów na regałach
  • Transport towaru wewnątrz magazynu
  • Kompletacja zamówień ze skanerem
  • Załadunki/ rozładunki
  • Inne prace magazynowe

Oferta

  • UMOWA O PRACĘ
  • STABILNA WSPÓŁPRACA - po 3 mies. możliwość zatrudnienia bezpośredniego w firmie Klienta
  • Do 20 zł brutto/h + MIESIĘCZNE PREMIE (NAWET DO 1000 ZŁ BRUTTO)
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Benefity Manpower (Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, zniżki itp.)
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Możliwość pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Chęć do pracy
  • Poważne podejście do obowiązków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials