Operator wózka widłowego

InterKadra Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca dla operatora wózka widłowego wysokiego składowania we Francji - okolice Paryża !!!

Praca od zaraz, uprawnienia nie są konieczne, ważne jest doświadczenie i swoboda w obsłudze wózka.

Wymagana jest możliwość pozostania w pracy na dłuższy okres czasu.

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie za pomocą portalu infoPraca zapraszam również do kontaktu telefonicznego: 536 580 050

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie