Operator Wózka Widłowego

LeasingTeam Sp. z o.o.

Belsk Duży, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belsk Duży
Nr ref.: 0013517
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

* Obsługa wózka widłowego;
* Inne prace magazynowe;
* Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:

• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
• Uprawnienia do poruszania się wózkiem widłowym;
  Uprawnienia UDT ( wysokiego składunku )
• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• Gotowość do pracy zmianowej.

Oferta:

* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
* Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
* Możliwość zdobycia doświadczenia;
* Przyjazna atmosfera w pracy;
* Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów ( karta Multisport, Luxmed, Pzu).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.