LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Belsk Duży, Grójec, Radom, Nowe Miasto nad Pilicą

Nr ref.: 0031826

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego;
  •  Inne prace magazynowe;
  •  Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Uprawnienia do poruszania się wózkiem widłowym poświadczone przez Nadzur Dozoru Technicznego(UDT)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 3300 zł brutto oraz premie do 600 zł brutto miesięcznie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia;
  • Przyjazna atmosfera w pracy;
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów ( karta Multisport, Luxmed, PZU).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.