Operator wózka widłowego z UDT - zyskaj pensję od 3 600 zł brutto + premie i liczne benefity

Agencja Zatrudnienia KS Service

Błonie, Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie, Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko Operator wózka widłowego w Błoniach.

Operatorze! Oczekujesz od pracodawcy:

  • stabilnego zatrudnienia - umowy o pracę
  • atrakcyjnego wynagrodzenia wynoszącego nawet 3600 zł brutto
  • gwarancji zwiększenia korzyści - po okresie próbnym dla doświadczonych pracowników pensja podstawowa może wynieść nawet 4500 zł brutto
  • docenienia zaangażowania w postaci premii (u nas od 150 do 400 zł)
  • dodatków za pracę na nocnej zmianie
  • możliwości zwiększenia wypłaty dzięki nadgodzinom
  • wsparcie i opiekę koordynatora personalnego
  • okazji do zdobycia doświadczenia zawodowego

To znaczy, że dobrze trafiłeś/aś!

Co jeszcze przygotowaliśmy?

  • zniżki na paliwo
  • atrakcyjne benefity (Multisport, grupowe ubezpieczenie, darmową opiekę medyczną)
  • wysokie dodatki za polecenie pracowników z uprawnieniami

Jeśli posiadasz:

Uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego zgłoś się do nas!

Poszukujemy w szczególności osób, które będą chętne do pracy na zmianie nocnej (np. od 14:00 do 22:00 lub od 03:00 do 11:00).

Zadania na tym stanowisku obejmują:

załadunek samochodów, rozładunek towarów i rozmieszczenie ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego.

Firma jest zlokalizowana w Błoniach.

APLIKUJ! Zgłoś się już dziś: 508 351 455

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.