Operator wózka widłowego z UDT magazyn opakowań Czosnów

mazowieckie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

-odbiór produktów i półproduktów -
-ustawianie towarów w magazynie wyrobów gotowych zgodnie z zamówieniem;
-prawidłowe oznaczanie palet w magazynie zgodnie z przyjętym systemem;
-załadunek towaru

Wymagania

Wymagane:

-uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi potwierdzone egzaminem UDT
-dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

-zatrudnienie od zaraz
-umowę zlecenie z pełnym zusem na okresie próbnym (do 6 miesięcy)
-stawkę godzinową + 20% dodatku nocnego
-możliwość pracy w weekendy za dodatkową stawkę (sb 50% ndz 100%)
-szkolenia wdrażające w obowiązki
-ubezpieczenie NNW
-dobrowolne ubezpieczenie grupowe na życie
-możliwość rozwoju i samorealizacji w strukturach Klienta

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie