Operator wózka widłowego z doświadczeniem lub do douczenia!

Sokołów, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w sprzedaży systemów wentylacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • Umowa o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • Możliwość pracy w renomowanej firmie z realną możliwością rozwoju!
  • Grafik pracy po 8h w godzinach 06:00-18:00 dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb! (po okresie próbnym)
  • Praca na jedną zmianę!
  • Stawka podstawowa oraz premia!

Twój zakres obowiązków to:

  • • Składowanie, przyjęcie oraz rozładunki i załadunki towarów za pomocą wózka widłowego
  • • Przygotowywanie zamówień oraz praca ze skanerem
  • • Inne proste prace magazynowe

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym autem
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • gotowość do pracy w godzinach 6.00 – 18.00 + jedna sobota w miesiącu w godzinach 6:00-12:00

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie CV  oraz wypełnienie formularza dotyczącego wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Dziękujemy!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie