Operator wózka widłowego z doświadczeniem lub bez! - rekrutacja online

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie!
  • umowa o pracę na pełen etat
  • wprowadzające szkolenie stanowiskowe oraz dofinansowanie szkolenia UDT!
  • Zapewniony transport pracowniczy z wielu miejscowości w okolicach Nowego Dworu!
  • Darmowe posiłki oraz ubezpieczenie zdrowotne

Twój zakres obowiązków to:

  • Prowadzenie dokumentacji
  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych za pomocą wózka widłowego
  • Dbanie o sprawność techniczną wózków widłowych

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ oraz wypełnienie formularza dotyczącego wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych.

Dziękujemy!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
3.700,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji