Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Piorunów

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składu
  • Rozmieszczanie palet w magazynie
  • Załadunki/ rozładunki towaru
  • Przyjęcia towaru
  • Kompletacja towaru
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

Oferta:

  • Praca w firmie kosmetycznej o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie: 23,7 brutto/h + do 200 zł brutto premii
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Praca na II zmiany w godzinach 6-14, 14-22 od pon. do pt.
  • Dofinansowanie posiłków
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym karta Multisport, Medicover

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie