Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Pilawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

• Wykonywanie zadań transportu wewnętrznego z wykorzystaniem wózków wysokiego składowania.

• Wprowadzanie palet z wyrobami do regałów wysokiego składowania i grawitacyjnych.

• Uzupełnianie miejsc adresowych w strefach kompletacji statycznej i dynamicznej.

• Wykonywanie zadań kompletacji pełno paletowej.

Oczekujemy od Ciebie:

• Doświadczenia w pracy w magazynie wysokiego składowania - min 1 rok.

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – warunek konieczny!

• Zaangażowania w wykonanie powierzonych obowiązków

• Gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym

Oferujemy:

• Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę na pełen etat

• Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny, realny, miesięczny system premiowy

• Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, zniżka na zakup farb, dofinansowanie wczasów pod gruszą, bony świąteczne).

• Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji