Operator wózka widłowego – wysoki skład

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z firmą
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy (4028 zł brutto) + premii miesięcznych (nawet do 1260 zł brutto)
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie
  • Bony świąteczne
  • Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz w pracach magazynowych
  • Chęć do podjęcia długofalowej współpracy
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć do jej wyrobienia

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego w obszarze wysokiego oraz niskiego składowania
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Praca ze skanerem magazynowym
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy