Operator wózka widłowego (wysoki skład) 1 ZMIANA, 4300 zł brutto- Pruszków

Jaga Temp Sp. z o.o.

Pruszków, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Co możemy Ci zaoferować?
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- praca na stałe! (realna możliwość przejścia na umowę bezpośrednio przez firmę po przepracowaniu 3-4 miesiącach)
- stawka miesięczną 4200-4300 zł brutto;
- praca w systemie I zmiany 8-16;
- posiłki regeneracyjne w okresie jesienno- zimowym;
- po przyjęciu pracownika przez firmę oferujemy szeroki pakiet benefitów i korzyści pozapłacowych.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- obsługa wózka widłowego wysokiego składowania;
- rozładunki i załadunki;
- kompletacja i pakowanie towaru;
- zlecone czynności magazynowe.

Czego oczekujemy?
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania( w tym uprawnienia UDT - warunek konieczny)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- wysoka motywacja i chęci do pracy.

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij swoje CV! :)

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie