Operator Wózka Widłowego. Umowa o Pracę!

Asistwork Sp z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz klientów to światowy lider w sektorze mediów i nowoczesnych technologii.

Jest międzynarodowym koncernem, posiadającym oddziały na całym świecie, zatrudniając 17 tysięcy osób. W Polsce znajdują się dwa oddziały firmy.

Do jednego z nich z racji co raz większego rozwoju firmy poszukujemy

Operatora Wózka Widłowego w miejscowości Piaseczno.

Organizujemy darmowe dojazdy pracownicze!

Co możemy Ci zaproponować:

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie;
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Warki, Radomia, Warszawy, Siedlce, Garwolina
  • Umowa o Pracę!
  • Wynagrodzenie 25zł brutto/h
  • Premie uznaniowe;
  • Pracę w systemie 4-brygadowym- 8h dziennie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • Chęci do podjęcia stałej współpracy;

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ? Aplikuj do nas już dziś!

Masz więcej pytań? Zadzwoń lub wyślij sms o treści "Piaseczno", a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

667-654-314; 605-123-249

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji