Operator wózka widłowego UDT (m/k)

Trenkwalder

Gliwice, śląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • transport komponentów, opakowań oraz innych ładunków w obrębie zakładu przy użyciu wózka widłowego,
  • przyjmowanie dostaw towaru na magazyn zgodnie z procedurami,
  • kompletowanie towaru do wysyłki.

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz w pracy na produkcji,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży automotive,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (4500-5000 zł brutto),
  • premię miesięczną (4,20-5,80/h),
  • dodatek adaptacyjny (2,50/dzień),
  • dodatek transportowy (4zł/dzień),
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej (8zł),
  • płatną 25-minutową przerwę wliczoną w czas pracy,
  • nagrodę roczną za brak absencji,
  • dofinansowanie do benefitów pracowniczych (pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • udział w wydarzeniach firmowych (wycieczki, family day, wigilie firmowe, dni z foodtruck'umi),
  • możliwość zwiedzenia hali przed zatrudnieniem,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia już po 6 miesiącach!

Dogodny dojazd do zakładu pracy autobusem linii 699 (przystanek Brzezinka Nobla).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy