Oferta wyróżniona

Operator wózka widłowego / Operator magazynu

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Logart

Opis stanowiska pracy

  • rozładunek oraz załadunek towarów
  • relokacja palet w obrębie magazynu
  • obsługiwanie skanera

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych - warunek konieczny
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (jeśli Twoje uprawnienia nie są z UDT, pomożemy Ci je uzyskać!)
  • punktualność, dyspozycyjność

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji... wykwalifikowanego personelu dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów. Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.710,00 zł - 4.750,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: kartę multisport, dodatkowe ubezpieczenie, bonusy świąteczne, okazjonalne paczki produktów zakładu, uczestnictwo w konkursach z nagrodami, itp.
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie