Operator Wózka Widłowego - Ołtarzew

Ołtarzew gm. Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) rekrutuje i zatrudnia pracowników dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy

Lokalizacja: Ołtarzew ul. Poznańska

Miejsce pracy: Ołtarzew
7055

Opis stanowiska:

-załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym - wysoki skład;
-przyjmowanie dostaw;
-obsługa wózka widłowego;
-kompletacja zamówień.

Oczekujemy:

-uprawnień do obsługi wózka widłowego;
-zaangażowania;
-dokładności;
-chęci nawiązania dłuższej współpracy;
-umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
-umowę o Pracę Tymczasową;
-płatny urlop wypoczynkowy a także zwolnienie lekarskie;
-terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15, 9-17;
-kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach;
-wdrożenie w zakres obowiązków.

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca na magazynie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis