Operator wózka widłowego niskiego składu!

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

  • umowa bezpośrednio z zakładem pracy!
  • ruchoma stawka ok. 3700 zł brutto + premia
  • ciepły posiłek w trakcie dnia oraz zapewniona odzież robocza
  • pakiet medyczny oraz ubezpieczenie

Obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych za pomocą wózka widłowego
  • Przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów
  • Obsługa regałów niskiego i wysokiego składowania
  • Praca w temperaturze 2 - 6 stopni

Oczekujemy:

  • minimum 0,5 roku doświadczenia w pracy na wózku widłowym
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (niskiego składu)
  • ważnej książeczki sanepidowskiej
  • dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie