Operator wózka widłowego HOLANDIA

Work Centre Sp. z o.o.

Holandia, Emmeloord, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

 Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy jako operator wózka widłowego w szklarni z kwiatami oraz jako operator wózka widłowego na hali produkcyjnej z sałatkami.

 Miejsce pracy: Holandia, Ens / Dronten
 Praca odbywa się w systemie zmianowym.

 Zakres pełnionych obowiązków:
 -kierowanie wózkiem widłowym,
 -ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie palet.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 13.27 EUR

Wymagania

 Od kandydatów oczekujemy:
 - doświadczenia jako operator wózka widłowego,
 - certyfikatu potwierdzającego uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego,
 - prawa jazdy kat. B,
 - silnej motywacji do wykonywania pracy,
 - dyspozycyjności do pracy przez cały rok,
 - dobrej organizacji pracy.
 Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.

Prezentacja firmy

Biuro Work Centre zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców zagranic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców