Operator wózka widłowego typu reach truck - Holandia

Euro Personnel

ok Amsterdamu, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego typu reach truck

Opis stanowiska:

- operator wózka widłowego w firmie produkcyjnej

Wymagania

- motywacja do pracy
- umiejętność obsługi wózka widłowego (odpowiedni certyfikat wymagany)
- doświadczenie
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni
- praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
-do 20 roku życia  stawka 12,96€/brutto/h
-po 20 roku życia  stawka 14,33€/brutto/h

- legalne zatrudnienie
- tygodniowy system wynagrodzeń
- możliwość korzystania odpłatnie z zakwaterowań mieszkaniowych
- pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
- pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie Holandii

Prezentacja firmy

Euro Personnel to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
46PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki zmianowe, dodatek wakacyjny i urlopowy
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji