OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO-->DARMOWA KWATERA !

Sedulus Sp. z o.o.

Landshut, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Landshut, Niemcy

Twoje zadania:

  • Obsługa elektrycznego wózka widłowego z przednim widelcem lub wózka widłowego wysokiego składowania
  • Załadunek i rozładunek TIR-ów
  • Skanowanie towaru
  • Magazynowanie części

Nasze wymagania :

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym - dodatkowy atut !
  • Doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego (czołowego)
  • Odpowiedzialny stosunek do pracy
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
  • Osoby posiadające prawo jazdy i samochód będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 10,49€ brutto + dieta + 25% za nocki
  • Darmowe mieszkanie
  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Praca w systemie 3 zmianowym, dodatki za pracę w nocy jak i w niedziele
  • Praca w renomowanej firmie logistycznej
  • Niemiecką umowę o pracę

Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy