Operator wózka widłowego - bezpłatny transport

PowerJobs Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • załadunek/rozładunek samochodów dostawczych;
  • dostarczanie komponentów na linię produkcyjną;
  • transport ładunku z działu produkcji do sekcji magazynowej;
  • obsługa wózka widłowego (czołowego lub bocznego);
  • kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe - warunek konieczny;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • początkowe wynagrodzenie 4800-5300 zł brutto/m-c;
  • bezpłatny transport z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Siemianowic Śląskich, Myszkowa, Poręby, Ciągowic, Lelowa, Będzina, Czeladzi, Zawiercia, Olkusza, Pilicy, Bukowna, Mysłowic, Jaworzna, Tychów;
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • możliwość szybkiego przejścia pod firmę;
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym ok. 500 zł + 15% premii regulaminowo-produkcyjnej;
  • bony żywieniowe w kwocie około 200 zł/m-c;
  • paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci;
  • program poleceń pracowniczych - suma nagród do 1000 zł netto za polecenie jednej osoby;
  • stabilną pracę we włoskiej firmie, znanej na całym świecie.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy