Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • administracja magazynowa i transportowa;
  • praca biurowa z komputerem i innymi urządzeniami;
  • kontakt z klientami, pracownikami, przedstawicielami firm zewnętrznych;
  • doraźna pomoc w prostych pracach magazynowych, np. rozwożenie towaru.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych - skaner, drukarka, telefon;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 16:00-20:00;
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • stawkę 29,50 zł/h;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa